Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld laser welding machine ] eşleşme 107 Ürünler.
43 KG ağırlığında taşınabilir lazer kaynak makinesi 100×45×68cm boyutları ve hassas metal kaynak için 0.5mm odak noktası çapı
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
1 Yıllık Garanti ile Mini Taşınabilir Lazer Kaydırıcı Yeni Durum ve Çeşitli Metaller için İşlemde Kolay
| ÇIKIŞ Gücü: | Diğer |
|---|---|
| Kullanım: | <1mm ince levha kaynağı |
| Uygulanabilir malzeme: | Paslanmaz Çelik, Metal, Alüminyum, Karbon Çelik, Bakır, Çelik, Titanyum, Pirinç, Diğer |
Metal Paslanmaz Çelik kaynak için taşınabilir El Lazer Kaydırıcı 1500W 2000W
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Taşınabilir ve hassas etiketleme lif lazer teknolojisi için çok fonksiyonel UV lazer işaretleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
3mm Çift Taraflı Penetrasyon Tazımsız Taşınabilir Lazer Kaynak Ekipmanı
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
|---|---|
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
Lazer Çıkış Modu Optik Fiber Çıkışlı Esnek Mobil Lazer Füzyon Makinesi
| Ürün Adı: | El Tipi Lazer Kaynak Makinesi 1000/1500/2000W Hava Soğutmalı Lazer Nokta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Fonksiyonu: | Kullanımı kolay kontrol fonksiyonu |
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
Elde tutulabilen lazer kaynak makinesi, tamir ve bakım için mükemmel.
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
|---|---|
| Small and portable: | Yes |
| Robot welding: | Yes |
Küçük ve Taşınabilir El Lazer Füzyon Ekipmanı Daha Az Tüketici ile
| Refrigerant refrigeration technology: | Yes |
|---|---|
| Handheld welding: | Yes |
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
3'te 1 lazer kaynak makinesi temizleyici kesicisiyle, metal için el yazılı lazer lif kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
100w 50w Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi Metal Pas Çıkarma Boyası Tek Fazlı AC 220V
| Lazer tipi: | Pas giderme için taşınabilir lazer temizleme makinesi 100w 50w |
|---|---|
| lazer gücü: | Pas giderme için lazer temizleme makinesi |
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutması |


