Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable laser marking machine for metal ] eşleşme 158 Ürünler.
355nm UV Lazer İşaretleme Makinesi Mini 3w 5w Yüksek Hassasiyet
| Uygulama: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Ağırlık: | 35 kilo |
| İşaretleme Alanı: | 110*110mm |
Portatif Lazer Kaynak Makinesi 1000w Fiber 3 In 1 Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin Elde Lazer Kaynak
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Masaüstü 30w 50w Gravür Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Metal Takı
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 70 kilo |
| İşaretleme Alanı: | 100mm*100mm |
Altın Gümüş Mücevher Tamiri Paslanmaz Çelik Mücevher Çerçeveleri için Mini Taşınabilir Lazer Kaynaklı Kaynaklı Kaynaklı
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
3D Taşınabilir Metal Fiber Lazer Oymacı Alüminyum Lazer İşaretleme Makinesi
| Makine modeli: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Satır Genişliği: | 0,012 mm |
| Tekrarlanan Hassasiyet: | ±0,003 mm |
20W 30W 50W 70W Küçük Taşınabilir Elyaf Lazer İşaretleme Makinesi Cola Kağıdı Masaüstü gravür makinesi
| makine modeli: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Satır Genişliği: | 0,012 mm |
| Tekrarlanan Hassasiyet: | ±0,003 mm |
Özel Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20w 30w 50w 70w En az Karakter 0.15mm ile
| makine modeli: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Satır Genişliği: | 0,012 mm |
| Tekrarlanan Hassasiyet: | ±0,003 mm |
Küçük endüstriyel metal kodlama için taşınabilir lif lazer işaretleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Metal Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20W 30W 50W Taşınabilir Elde Taşınabilir Mini Lazer gravür makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
6KG Protable Hayvan Kulak Küpesi Lazer İşaretleme Makinesi Fiber Lazer Dağlama Makinesi 20w
| Ortalama Çıkış Gücü: | 20W |
|---|---|
| Kontrol metodu: | Dokunmatik ekran |
| Makine Net ağırlık: | 6kg |


