Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ rust paint removal laser cleaner ] eşleşme 47 Ürünler.
50W Fiber Lazer Boya Sökme Temizleme Makinesi Elde Taşınabilir Pas Çıkarma Lazeri
| Ürün adı: | Raycus IPG50W Fiber Lazer Pas Temizleme Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 50W |
| Kaynak: | 1064nm Fiber lazer |
100w Hava Soğutma Taşınabilir Lazer Metal Temizleyicisi Paslanmaz Çelik için
| Güç: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme: | Alüminyum, Metal |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
Sırt çantası Elde tutulabilen Pulsed Laser Temizleme Makinesi 50w 100w 200w Pas boya yağ temizleme için taşınabilir
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
50w 100w Sırt Çantası Elde Taşınabilir Patlamalı Lazer Temizleme Makinesi Pas Boya Yağı Kaldırma
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
200w Sırt Çantası Portatif Tasarımdaki Pas Boya Yağı Çekimi için Elde Tutulan Pulslu Lazer Temizleme Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
50W 100W metal pas ve yüzey boya kaldırma için sırt çantası lazer temizleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Araba / Gemi Endüstrisi İçin Yüksek Verimli Lazer Temizleme Ekipmanı 100 Watt
| Ürün adı: | Otomobil ve Gemi Endüstrisi için Yüksek Verimli Fiber Lazer Temizleyici 100W |
|---|---|
| Lazer gücü: | 100W |
| Kaynak: | 1064nm Fiber lazer |
Araba / Gemi Endüstrisi için Yüksek Verimli Lazer Temizleme Makinesi 100 Watt Kolay Kullanım
| Ürün adı: | Otomobil ve Gemi Endüstrisi için Yüksek Verimli Fiber Lazer Temizleyici 100W |
|---|---|
| Lazer güç: | 100W |
| Kaynak: | 1064nm Fiber lazer |
200W 100W 50W lazer pas temizleme makinesi Yağlıboya Metal Çelik Taş Temizleyici
| Lazer Tipi: | 200W taşınabilir lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| Fiber Kablo Uzunluğu: | 3-5 M |
| darbe enerjisi: | 1.5 mJ |
Pas Temizleme Manuel / Otomatik Çalışma için 200w Endüstriyel Lazer Temizleme Makinesi
| lazer tipi: | Lazer Temizleme Sistemi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | Maksimum darbeli fiber lazer 200w |
| Soğutma yöntemi: | hava soğutma |


