Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ rust paint removal laser cleaner ] eşleşme 47 Ürünler.
100W / 200W Portatif Lazer Temizleme Makinesi Pas Boya Temizleyici Lazer Temizleyici
| Güç: | 100w, 200w |
|---|---|
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
100W Fiber Lazer Temizleme Makinesi Hava / Su Pas Boyalarının Giderilmesi İçin Soğutma
| Ürün adı: | Pas / Boya Temizleme için Fiber Lazer Temizleyici |
|---|---|
| Lazer güç: | 100W |
| Kaynak: | 1064nm |
2000w Lazer Pas ve Boya Sökücü Yüksek Temizleme Hızı Lazer Pas Temizleme Makinesi
| lazer tipi: | llaser pas sökücü |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Lazer Pas Temizleme Makinesi |
| Soğutma yöntemi: | Su Soğutma |
Taşınabilir Lazer Pas Temizleme Makinesi 200 Watt El Tipi Lazer Temizleyici
| lazer tipi: | Lazer Temizleme Sistemi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | Maksimum darbeli fiber lazer 200w |
| Soğutma yöntemi: | hava soğutma |
50W 100W Elde Taşınabilir Lazer Temizleyici Taşınabilir Sırt Çantası Pas Temizleme
| Makine adı: | darbe lazer pas sökücü makinesi |
|---|---|
| Ana işlev: | Lazer pas temizleme |
| Soğutma yöntemi: | 650 mm lazer temizleme ışını |
Sırt çantası Taşınabilir El Lazer Temizleyici 50w 100w yalpalama lazer temizleme kafası ile
| lazer tipi: | Taşınabilir El Lazer Temizleyici |
|---|---|
| Lazer Gücü: | Darbeli 50w 100w |
| Soğutma yöntemi: | hava soğutma |
Endüstriyel Yüksek Doğruluk Darbeli Fiber Lazer Temizleyici Boya Yağı Metal Pas Temizleme
| Güç: | 200W, 100W |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | 538*411*685mm |
| Lazer Kaynağı Markası: | RAYCUS |
Taşınabilir Mobil Lazer Temizleyici Sırt Çantası Boya Kaplama Grafiti Kaldırma Makinesi
| Güç: | 100w, 200w |
|---|---|
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
1500w Pas Sökücü Lazer Temizleme Makinesi Paslanmayı Demirden Çıkarın
| Makine Uygulaması: | pasın nasıl çıkarılacağını söyler |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 120kg |
| Makine Boyutu: | 980*690*540MM veya seçim için diğerleri |
Sırt çantası Taşınabilir Metal Lazer Boya ve Pas Çıkarıcı 50W 100W Otomatik Pas Çıkarma Lazer Temizleme Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |


