Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1 year warranty portable laser welder ] eşleşme 44 Ürünler.
İyi Kaliteli Taşınabilir Kesme Lazer kaynak makinesi ile Elde 1500W 2000W 3000W Fiber Lazer kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Fiber Uzunluğu: | 10m |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
40J 60J 75J Masaüstü Takı Lazer Kaynakçı YAG Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | Masaüstü YAG Lazer Punta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 60W / 80W / 100W |
| dalga boyu: | 1064nm |
Portatif Lazer Kaynak Makinesi 1000w Fiber 3 In 1 Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin Elde Lazer Kaynak
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
150W YAG Mini Altın Lazer Kaydırıcı Taşınabilir Mücevherlik Lazer Sinek Kaydırma Makinesi Satılık
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Mücevher Noktası Lazer Kaydırıcı Mini Masaüstü Mücevherler Altın Gümüş Mücevherler için Lazer Kaydırma Tamir Makinesi
| Uygulama: | Takı Kaynak |
|---|---|
| Boyut: | 295mm x H282mm |
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
Mini Portatif CE Sertifikalı El Laser kaynak makinesi çok yönlü uygulanabilirlik ve 2000W Güç
| ÇIKIŞ Gücü: | 2000W |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Metal Paslanmaz Çelik kaynak için taşınabilir El Lazer Kaydırıcı 1500W 2000W
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
1000w El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum için çok fonksiyonel Fiber Laser kaynak makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Çelik ve metal için 800w 1200w 1800w taşınabilir el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 800w, 1200w, 1800w |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Kaynak modu: | Nabız, sürekli |
Otomatik Tel Besleyici WXS Kaynak Kafası ile 1000w El Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer: | 1000w Raycus/Maks |
| Güç kaynağı: | 220V±10%/50Hz / 380V±10%/50Hz |


