Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1 year warranty portable laser welder ] eşleşme 44 Ürünler.
Taşınabilir Masaüstü Altın Gümüş 60w Mücevher Lazer kaynak makinesi sistemi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Hafif El Lazer Kaynak Makinesi Altın Lazer Lehimleme Makinesi
| Ürün adı: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220VoltOpsiyonel |
| Sertifika: | CE |
Tel Besleyici ile Hava Soğutma El Lazer Kaynak Makinesi 1000w 1500w
| anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | paslanmaz çelik kaynak |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Gıda ve İçecek Fabrikaları için El Laser kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Riselaser Alüminyum Paslanmaz Çelik için Taşınmaz Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Altın Gümüş Cam Onarımı için YAG 40W Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
| Ağırlık: | 13,5 kilo |
300W/700W/1000W/1500W Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi, 1080nm Dalga Boyu ve 1-300HZ Darbe Frekansı
| ÇIKIŞ Gücü: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Muti-Funksiyonel Elde Taşınabilir Kaydırıcılar 3 In 1 Metal Lazer Kaydırma Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
1500W Elde Tutulan Metal Nokta Kaydırıcılar 3 In 1 Çok fonksiyonlu Lazer Kaydırma Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Mini taşınabilir 4 In 1 Fiber Laser kaynak makinesi 1500W-3000W Paslanmaz Çelik Alüminyum Demir için
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |


