Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1 year warranty portable laser welder ] eşleşme 44 Ürünler.
3'te 1 lazer kaynak makinesi temizleyici kesicisiyle, metal için el yazılı lazer lif kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Bölünmüş Su Chiller ile Fiber Lazer Kaynak Makinesi Masaüstü Lazer Kaynakçı
| Lazer: | Ksenon lamba |
|---|---|
| Işık noktası ayar aralığı: | 0.1-1.5mm |
| Lazer frekansı: | 1-20Hz |
1080nm Dalga Boyu ve 0-4mm Salınım Genişliğine Sahip 1200W Taşınabilir Hava Soğutmalı El Tipi Lazer Kaynak Makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1200W |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Ağırlık: | 45KG (Dahili tel besleyici) |
Küçük 220V Altın Gümüş Takı Nokta Kaynakçı Nd YAG Lazer Makinesi
| Ürün adı: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| renk: | Beyaz ve siyah |
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
2000W El Multifunction Fiber Lazer kaynak makinesi Metal kaynak için yeni durum lazer kaynak makineleri
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
|---|---|
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Materyal desteği: | paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli sac ve alüminyum |
Paslanmaz Çelik İçin CE Sertifikası 60w Lazer Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
| Garanti: | 1 yıl |
Fiber 1000W 1500W 2000W için Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
| Ağırlık: | 120 kilo |
5 inçlik dokunmatik ekran ve 0.5 mm odak noktası çapı ile 300W/600W el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 300W/600W |
|---|---|
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
3 in 1 Portatif Fiber El Laser kaynak makinesi 1000W Lazer kaynak ve temizleme makinesi Lazer pas çıkarıcı
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
7KW Güçlü Mini Taşınabilir Paslanmaz Çelik Lazer Kaynak Makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |


