Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1500w laser welding machine ] eşleşme 201 Ürünler.
3 in 1 El Laser kaynak Sürekli kaynak Metal için Riselaser RL-FAM MAX 1500W 2000W 3000W
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
2000w Lazer Pas ve Boya Sökücü Yüksek Temizleme Hızı Lazer Pas Temizleme Makinesi
| lazer tipi: | llaser pas sökücü |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Lazer Pas Temizleme Makinesi |
| Soğutma yöntemi: | Su Soğutma |
100w Hava Soğutma Taşınabilir Lazer Metal Temizleyicisi Paslanmaz Çelik için
| Güç: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme: | Alüminyum, Metal |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
Endüstriyel Yüksek Doğruluk Darbeli Fiber Lazer Temizleyici Boya Yağı Metal Pas Temizleme
| Güç: | 200W, 100W |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | 538*411*685mm |
| Lazer Kaynağı Markası: | RAYCUS |
50W 100W Elde Taşınabilir Lazer Temizleyici Taşınabilir Sırt Çantası Pas Temizleme
| Makine adı: | darbe lazer pas sökücü makinesi |
|---|---|
| Ana işlev: | Lazer pas temizleme |
| Soğutma yöntemi: | 650 mm lazer temizleme ışını |
Taşınabilir 1000W Lazer Pas Temizleme Temizleme Makinesi 1064nm Dalga Boyu
| lazer tipi: | lazer pas temizleme temizleme makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W |
| Soğutma Tarzı: | Dahili Su soğutucu soğutma |
Cnc Metal 2000w Fiber Lazer Tüp Kesme Makinesi Su Soğutma
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Hız kesmek: | 1-60m/dak |
| Soğutma Modu: | su soğutma |
Metal Paslanmaz Çelik kaynak için taşınabilir El Lazer Kaydırıcı 1500W 2000W
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Piller için 2000W Sürekli Fiber Lazer Nokta Kaynakçı
| çıkış gücü: | 2000W |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 6.5kw |
| Sıklık: | 1000.0 ~ 5000.0 Hz |
Ahşap Olmayan Metal İçin 355nm Taşınabilir UV Lazer Gravür İşaretleyici Yüksek Hassasiyet
| Ağırlık: | 35 kilo |
|---|---|
| İşaretleme Alanı: | 110*110mm |
| lazer dalga boyu: | 355nm |


