Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1500w laser welding machine ] eşleşme 201 Ürünler.
Riselaser 3000w Yüksek Güçlü El Fiber Lazer Kaynak Makinesi SUP 21S 8mm Metal İçin Tabanca
| anahtar kelimeler: | El tipi fiber lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | 8mm metal kaynak |
| Ana özellik: | 3KW |
1500W 2000W 3000W Mini Elde Tutulan Lazer kaynak makinesi Raycus Lazer Kaynağıyla Lazer Kesme kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | 3'ü 1 arada el tipi lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | lazer kesim kaynak makinesi |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
1500w 2000w 3000w Elde tutulan lazer kaynak makinesi SUP 21S 8 mm kalınlığındaki metal için lazer tabancası
| Anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | kalın metal kaynak |
| Ana özellik: | maksimum 8 mm'ye kadar metal kaynağı |
Paslanmaz Çelik İçin 10m / 15m Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi SUP Lazer Tabancası
| anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | lazer kaynak makinesi |
| Ana özellik: | Hali / S&A soğutma grubu ile |
35KG Hava Soğutma El Lazer Kaynak Makinesi 3'ü 1 Arada Metal Kaynak İçin Küçük
| anahtar kelimeler: | kaynak makinesi lazer |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | metal kaynak |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
800W 1200W 1500W 2000W Hava Soğutma 1000w Paslanmaz Çelik için El Laser kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Paslanmaz çelik lazer kaynak |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
15 KG 220Vac % 50 Dönüştürme Verimliliği El Laser kaynak makinesi Taşınabilir Lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1200W |
|---|---|
| En yüksek güç: | 1200W |
| Güç Kararlılığı: | ±2(2sa) |
Raycus Lazerli 1500W 2000W Paslanmaz Çelik Lazer Kaynak Makinesi
| Lazer gücü: | 1000W / 1500w / 2000w |
|---|---|
| dalga boyu: | 1080±10nm |
| Çalışma modu: | CW / darbeli |
Çoklu Konumlu 1500w 2000w 3000w Su Soğutucuya Dahili El Laser kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Taşınabilir Kaynakçı Lazeri |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W |
| Lazer Kaynağı: | Maks/RECI |
180kg kanal harfi lazer kaynak makinesi AC 220V çalışma voltajı ve 1500w/2000w güç
| Alarm fonksiyonu: | Akıllı koruma sistemi, mobil terminal uygulaması ve PC izleme, çalışma durumunun gerçek zamanlı geri |
|---|---|
| kaynakçı hız aralığı: | 0~120 mm/sn |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |


