Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1500w laser welding machine ] eşleşme 201 Ürünler.
Muti-Funksiyonel Elde Taşınabilir Kaydırıcılar 3 In 1 Metal Lazer Kaydırma Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
RL 3'te 1 Elde Taşınabilir 1500w 2000w 3000w Kesme Temizleme Fonksiyonu ile Fiber Lazer kaynak makinesi
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Paslanmaz çelik metal taşınabilir lif lazer kaynak makinesi 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Metal Riselaser RL-FW 3000W Destek özelleştirme için El Laser kaynak makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
60w Masaüstü Altın Mücevherler Lazer kaynak makinesi Nokta kaynak kaynak makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
6 Eksen Robot Kol Metal Fiber Lazer Kaynak Makinesi Otomatik Robotik Ekipman
| Uygulanabilir Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Lazer Kaynağı Markası: | RAYCUS |
6 Eksenli Endüstriyel Robot Kaynaklı Otomatik Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Eksen Sayısı: | 6 Eksen |
|---|---|
| yük: | 10kg |
| robot ağırlığı: | 172kg |
Taşınabilir Masaüstü Altın Gümüş 60w Mücevher Lazer kaynak makinesi sistemi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
1080nm Dalga Boyu ve 0-4mm Salınım Genişliğine Sahip 1200W Taşınabilir Hava Soğutmalı El Tipi Lazer Kaynak Makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1200W |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Ağırlık: | 45KG (Dahili tel besleyici) |
200W Kapalı Nokta Takı Lazer Kaynak Makinesi 1064nm Dalga Boyu
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 200w |
|---|---|
| Ağırlık: | 82 kilo |
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |


