Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 30w fiber laser engraver ] eşleşme 176 Ürünler.
Taşınabilir Fiber Lazer Engraver Doğru Kırmızı Işık Anahtarı Tamamen Kapalı Yapısı
| Ürün adı: | Taşınabilir fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Taşınabilir Fiber Lazer Gravür Doğru Kırmızı Işık Anahtarı Tamamen Kapalı Yapı
| Ürün adı: | Taşınabilir fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Metal Olmayan Metalik Malzeme İşaretlemesi İçin 50w Jpt Fiber Lazer Gravür Makinesi
| ürün: | Lazer kazıma makinesi |
|---|---|
| Kontrol Paneli: | JCZ |
| Destek: | Windows xp, 7,8,10 |
1064nm Altın Fiber Lazer Gravür Makinesi Metal Kazıma Makinesi Alman Standartları
| Ürün adı: | Endüstriyel İşaretleme 20W için Kapalı Masaüstü Tipi MINI Fiber Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20W-100W |
| paket: | Ahşap kasa |
Mücevherat İçin Taşınabilir 220v 30W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | taşınabilir fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |
1064nm Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 50 Watt Fiber Lazer Gravür Makinesi
| anahtar kelime: | 50w fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Gravür Alanı: | 100*100mm'den 300*300mm'ye |
| lazer kaynağı: | JPT (İsteğe bağlı olarak Max, Raycus) |
Jpt Mopa ile 20 Watt Fiber Lazer Gravür El Tipi Fiber İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Tabela için raycuslu fiberlaser lazer yazıcı |
|---|---|
| Lazer gücü: | 10W 20W 30W 50W |
| Uygulama Materyali: | Metal ve çoğu Metal Olmayan |
Taşınabilir 20W 30W Masaüstü Fiber Lazer Gravür Makinesi Dahili PC Dokunmatik Ekran
| anahtar kelimeler: | Mini Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Tasarım ömrü: | Yaklaşık 100.000 çalışma saati (hizmet dışı ömür) |
| Lazer Kaynağı Markası: | MAX veya Raycus |
3D Taşınabilir Metal Fiber Lazer Oymacı Alüminyum Lazer İşaretleme Makinesi
| Makine modeli: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Satır Genişliği: | 0,012 mm |
| Tekrarlanan Hassasiyet: | ±0,003 mm |
Optik Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 30 Watt Fiber Lazer Gravür Makinesi
| Uygulama: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Markalama alanı: | 110mm * 110mm veya diğerleri |
| soğutma modu: | Hava soğutma |


