Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 30w fiber laser engraver ] eşleşme 176 Ürünler.
Derin Gravür için Entegre 20w 3D Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| model: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Tekrarlanan Hassas: | ± 0.003mm |
| Fiber Lazer Modülünün Ömrü: | 100 000 saat |
Bölünmüş Tasarım Masaüstü Fiber Lazer Gravür 50W Lazer İşaretleme Makinesi
| Tekrarlama hassasiyeti: | ± 0.002 |
|---|---|
| Minimum Karakter: | 0,15 mm |
| Odaktaki nokta boyutu: | break |
Taşınabilir Mini Metal İsim Tabelaları Kalıp Flange Kodlama için Taşınabilir Fiber Lazer Gravure Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Takı için 20W 30W 50W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Gravür Hava Soğutma
| Ürün adı: | Takı için 20W 30W 50W Akıllı Fiber Lazer Gravür Makinesi |
|---|---|
| Koşul: | Yeni |
| Soğutma modu: | Hava soğutma |
Kalıp İşaretleme için 20W 30W Fiber Lazer İşaretleyici 3D Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Mini fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20W 30w 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Raycus Jpt Kaynaklı Enerji Tasarruflu 50 Watt Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | fiber lazer gravür |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20w, 30w, 50w, 70w |
| İşaretleme Alanı: | 110mm × 110mm (ve diğer isteğe bağlı) |
Hassas İşaretleme ile 20W 30W Alüminyum Derin Markalama Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Mini fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20W 30W |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Masaüstü 30W 3D Lazer İşaretleme Makinesi 1064nm Yüksek Hızlı Galvo Tarama
| Ürün adı: | Metal Gravür Makinesi 30w 50w 100w Masaüstü Fiber Lazer Markalama Makinesi |
|---|---|
| Güç: | 30W 50W 100W |
| Çalışma Alanı: | 100 * 100mm |
Hava Soğutma Sistemi ile Mücevherat Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| güç: | 30W |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm |
QR KOD Baskı ve LOGO İşaretleme için Masaüstü 20W 30W 50W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Mini fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20W 30w 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |


