Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3mm portable laser welding equipment ] eşleşme 32 Ürünler.
Sürekli kaynak uygulamaları için 180 kg el laser kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Üretim tesisi için taşınabilir 1500W el el lif lazer kaynak makinesi 3-in-1 2000W/3000W
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
|---|---|
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
| Soğutma Modu: | Su soğutma |
2000W El Multifunction Fiber Lazer kaynak makinesi Metal kaynak için yeni durum lazer kaynak makineleri
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
|---|---|
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Materyal desteği: | paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli sac ve alüminyum |
İyi Kaliteli Taşınabilir Kesme Lazer kaynak makinesi ile Elde 1500W 2000W 3000W Fiber Lazer kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Fiber Uzunluğu: | 10m |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Fiber 1000W 1500W 2000W için Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
| Ağırlık: | 120 kilo |
Taşınabilir 1500W El El Lifi Lazer Kaynak Makinesi 3-in-1 2000W/3000W Lazer Ekipmanı Parçaları
| Ağırlık (kg): | 140 |
|---|---|
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
3 in 1 Portatif Fiber El Laser kaynak makinesi 1000W Lazer kaynak ve temizleme makinesi Lazer pas çıkarıcı
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Çok fonksiyonel 1000W 3 In 1 El El Lifi Lazer Kaynak Temizlik Kesme Makinesi Metal Lazer Kaynak Makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
1000w El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum için çok fonksiyonel Fiber Laser kaynak makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
3'te 1 1000W lazer kaynak makinesi metal kaynak ekipmanları için kesme ve temizlik
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |


