Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3mm portable laser welding equipment ] eşleşme 32 Ürünler.
3mm Çift Taraflı Penetrasyon Tazımsız Taşınabilir Lazer Kaynak Ekipmanı
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
|---|---|
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
Portatif Lazer Kaynak Makinesi 1000w Fiber 3 In 1 Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin Elde Lazer Kaynak
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Gıda ve İçecek Fabrikaları için El Laser kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin 1000w Manuel El Lazer Kaynak Makinesi
| anahtar kelimeler: | Mini lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w 2000w |
| Temizleme kafası: | Qilin/WSX/vb. |
Paslanmaz Çelik Lehimleme için RAYCUS 1500w El Lazer Kaynak Makinesi
| anahtar kelimeler: | el lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| lazer kaynağı: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| Fiber tel uzunluğu: | 10m |
3mm kaynak derinliği ve 100×45×68cm boyutlu kompakt el laser kaynak makinesi
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Otomotiv ve diğer endüstriler için yüksek güvenilirlikli el laser kaynak makinesi
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
|---|---|
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
| kaynak malzemeleri: | Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik, alüminyum, pirinç, Bakır |
% 40 Elektro-optik dönüşüm verimliliği Elde tutulan laser kaynak makinesi kaynak için
| Çıkış Lazer Dalga Boyu: | 1080nm |
|---|---|
| Özellikleri: | Basit yapılandırma, küçük boyut, basit işletim ve yüksek zeka |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
Kişiselleştirilebilir Servo Motoru ile El Laser Kaynak Makinesi 100*45*68cm Makine Boyutu
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
2000w Mini El Lazer Kaynak Makinesi Taşınabilir Lazer Kaynakçı
| anahtar kelimeler: | Mini lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w 2000w |
| Temizleme kafası: | Qilin/WSX/vb. |


