Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3mm portable laser welding equipment ] eşleşme 32 Ürünler.
Mini taşınabilir 4 In 1 Fiber Laser kaynak makinesi 1500W-3000W Paslanmaz Çelik Alüminyum Demir için
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Muti-Funksiyonel Elde Taşınabilir Kaydırıcılar 3 In 1 Metal Lazer Kaydırma Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Metal için 9KW El Laser Kaynak Makinesi Küçük Boyut Büyük Faydalar 100×45×68CM
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
1500w 2000w 3000w Hareketli 3 In 1 Metal Alüminyum Lazer Kaynak Makinesi için El Laser Kaynak Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
1500W el el lif lazer kaynak makinesi lazer temizleme ve kesme makinesi ile 3000W 3 in 1
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
1500W Elde Tutulan Metal Nokta Kaydırıcılar 3 In 1 Çok fonksiyonlu Lazer Kaydırma Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Bölünmüş Su Chiller ile Fiber Lazer Kaynak Makinesi Masaüstü Lazer Kaynakçı
| Lazer: | Ksenon lamba |
|---|---|
| Işık noktası ayar aralığı: | 0.1-1.5mm |
| Lazer frekansı: | 1-20Hz |
Altın Mücevherat için 120w Taşınabilir Kaynakçı Lazer Lehimleme Makinesi
| madde: | Lazer lehimleme makinesi |
|---|---|
| Sarf: | Xenon lamba, Koruyucu lens, Su, Koruyucu gaz (veya basınçlı hava) |
| Soğutma sistemi: | Su Soğutma + Hava Soğutma |
Lazer Çıkış Modu Optik Fiber Çıkışlı Esnek Mobil Lazer Füzyon Makinesi
| Ürün Adı: | El Tipi Lazer Kaynak Makinesi 1000/1500/2000W Hava Soğutmalı Lazer Nokta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Fonksiyonu: | Kullanımı kolay kontrol fonksiyonu |
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
3 In 1 Lazer Kaydırıcı Riselaser RL-FAB 35KG 1000W 1500W Hava Soğutma
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |


