Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3mm welding depth handheld laser welding machine ] eşleşme 41 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Lehimleme için RAYCUS 1500w El Lazer Kaynak Makinesi
| anahtar kelimeler: | el lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| lazer kaynağı: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| Fiber tel uzunluğu: | 10m |
1500w 2000w Lazer Kesim Kaynak Makinesi 3'ü 1 Arada El Kaynakçısı
| Ana işlev: | 3'ü 1 arada el tipi kaynak kesme temizleme makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | lazer kaynak kesme temizleme makinesi |
| 3'ü 1 arada: | Kaynak, Temizleme, Kesme |
Alüminyum Karbon Çelik için 3'te 1 El Laser Kaydırıcı 1500w 2000w 3000w Lazer Kaydırma Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
3mm Kaynak Derinliğine Sahip El Tipi Lazer Kaynak Makinesi Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı ve Çevrimiçi Destek
| ÇIKIŞ Gücü: | 2200W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
1500w 2000w 3000w Elde Laser Kaynak Makinesi 3 In 1 Metal Karbon Çelik Paslanmaz Çelik Makinesi
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
3 in 1 El Laser Kaynak Makinesi Alüminyum Metal Çelik Paslanmaz için 1500W 1000W
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
1500w 2000w El Laser kaynak makinesi Paslanmaz çelik lif metal lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
1.5KW / 2KW / 3KW 0.5mm odak noktası çaplı kanal mektubu lazer kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |
Hızlı kaynak için kollimatör odak uzunluğu F50mm El el lif lazer kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
BWT Lazer Kaynağıyla Küçük ve Güçlü Elde Tutulan Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Key Selling Points: | Competitive Price |


