Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3mm welding depth handheld laser welding machine ] eşleşme 41 Ürünler.
Derin Kaynak Derinliği F50mm Kolimatif Fokal Uzunluğu ve 1070±20nm Dalga Uzunluğu Aralıklı Elde Laser Kaynak Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Kişiselleştirilebilir Servo Motoru ile El Laser Kaynak Makinesi 100*45*68cm Makine Boyutu
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
Gıda ve İçecek Fabrikaları için El Laser kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
F50mm Kolimasyon Fokal Uzunluğu 1500w/2000w değerli güç ile Elde Laser Kaynak Makinesi
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
Kesin ve kompakt kaynak için özelleştirilebilir lazer başlı elli lazer kaynak makinesi
| Dimensions: | 100*45*68cm |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Laser Source: | BWT Laser Source |
3mm Kaynak Derinliğine Sahip El Tipi Lazer Kaynak Makinesi Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı ve Çevrimiçi Destek
| ÇIKIŞ Gücü: | 2200W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
Sürekli kaynak uygulamaları için 180 kg el laser kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1500w 2000w 3000w Elde Laser Kaynak Makinesi 3 In 1 Metal Karbon Çelik Paslanmaz Çelik Makinesi
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Paslanmaz çelik ve karbon çelik için özelleştirilebilir el laser kaynak makinesi
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Fiber 1000W 1500W 2000W için Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
| Ağırlık: | 120 kilo |


