Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3mm welding depth handheld laser welding machine ] eşleşme 41 Ürünler.
3 In 1 Elde Laser Kaynak Kesme Temizlik Makinesi 1500w 2000w 3000w Metal Karbon Çelik Paslanmaz Çelik için
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
El el lif lazer kaynak makinesi 1.5kw Metal lif lazer kaynak makinesi Qilin Double Wobble Head
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
RL 3'te 1 Elde Taşınabilir 1500w 2000w 3000w Kesme Temizleme Fonksiyonu ile Fiber Lazer kaynak makinesi
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Taşınabilir 3 IN 1 El El Lifi Lazer Kaynaklama Makinesi 1.5KW 2KW 3KW Kaynaklama Metali İçin Suyla Soğutulmuş
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
1500w/2000w Fiber Laser kaynak makinesi Küçük ve hassas kaynak işleri için el makinesi
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Taşınabilir Lazer kaynak makinesi 1500W 2000W Metal kaynak için el lif lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Üretici El Elli Fiber Lazer kaynak makinesi 1500w 2000w Metal levha için Elli Lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Çok fonksiyonel 3 in 1 Elde laser kaynak temizlik kesme makinesi 1500w 2000w 3000w
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Hava soğutma lif lazer kaynak makinesi 1500W 2000W 3000W metal alüminyum kaynak için
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
7 inç endüstriyel LED dokunmatik ekranlı taşınabilir lazer kaynak makinesi 32 seti önceden ayarlanmış parametreler ve 48 kg ağırlık
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Ağırlık: | 48 kilo |
| Lazer Tipi: | Sürekli Fiber Lazer Kaynak Makinesi |


