Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Aluminiumcarbon için 1.5kW El Lazer Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Elde tutulan Fiber Lazer Kaynak makinesi |
|---|---|
| Ana Fonksiyon: | metaller için fiber lazer kaynağı |
| İsteğe bağlı işlev: | kaynak + temizleme + kesme |
Su Soğutucu ile GW IPG El Lazer Kaynak Makinesi 15m Tel 1500W
| anahtar kelimeler: | lazer kaynak makinesi fiyatları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | lazer temizleme lazer kesim |
| İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Otomotiv ve diğer endüstriler için yüksek güvenilirlikli el laser kaynak makinesi
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
|---|---|
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
| kaynak malzemeleri: | Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik, alüminyum, pirinç, Bakır |
% 40 Elektro-optik dönüşüm verimliliği Elde tutulan laser kaynak makinesi kaynak için
| Çıkış Lazer Dalga Boyu: | 1080nm |
|---|---|
| Özellikleri: | Basit yapılandırma, küçük boyut, basit işletim ve yüksek zeka |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
Kesin ve kompakt kaynak için özelleştirilebilir lazer başlı elli lazer kaynak makinesi
| Dimensions: | 100*45*68cm |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Laser Source: | BWT Laser Source |
1000w El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum için çok fonksiyonel Fiber Laser kaynak makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Paslanmaz Çelik İçin 10m / 15m Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi SUP Lazer Tabancası
| anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | lazer kaynak makinesi |
| Ana özellik: | Hali / S&A soğutma grubu ile |
Metal Riselaser RL-FW 3000W Destek özelleştirme için El Laser kaynak makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Taşınabilir Metal Tunç Bakır El Laser kaynak makinesi 1000W 1500W 2000W 3000W Lazer kaynak makinesi
| model serisi: | RL-FB |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| lazer dalga boyu: | 1080+5nm |
2000W IPG El Laser kaynak makinesi Otel endüstrisi için dayanıklı motor takımlı taşınabilir lazer kaynak makinesi
| model serisi: | RL-FB |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| lazer dalga boyu: | 1080+5nm |


