Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
1500w 2000w 3000w Elde tutulan lazer kaynak makinesi SUP 21S 8 mm kalınlığındaki metal için lazer tabancası
| Anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | kalın metal kaynak |
| Ana özellik: | maksimum 8 mm'ye kadar metal kaynağı |
800W hava soğutma el laser kaynak makinesi 1 yıllık garanti ve 1080 + 5 nm dalga boyu ile
| ÇIKIŞ Gücü: | 800W |
|---|---|
| Dalgaboyu: | 1080+5nm |
| Ağırlık: | 90 |
GW markası 1500W hava soğutmalı 1070±10nm dalga boyu ve 1 yıllık garanti ile el yazılı lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 650x300x570mm |
| Darbe genişliği: | <5nm |
1080nm Dalga Boyu ve 0-4mm Salınım Genişliğine Sahip 1200W Taşınabilir Hava Soğutmalı El Tipi Lazer Kaynak Makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1200W |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Ağırlık: | 45KG (Dahili tel besleyici) |
1500w 2000w El Laser kaynak makinesi Paslanmaz çelik lif metal lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
3 in 1 El Laser Kaynak Makinesi Alüminyum Metal Çelik Paslanmaz için 1500W 1000W
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Derin Kaynak Derinliği F50mm Kolimatif Fokal Uzunluğu ve 1070±20nm Dalga Uzunluğu Aralıklı Elde Laser Kaynak Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
1500w/2000w Fiber Laser kaynak makinesi Küçük ve hassas kaynak işleri için el makinesi
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Temizleme Kesme Fonksiyonlu 1500W El Tipi Lazer Kaynak Makinesi
| anahtar kelimeler: | 1500W Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Elde Taşınabilir 1500W Lazer Kaynak Makinesi |
| İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Demir için El Lazer Lehimleme Makinesi 1500w GW CW Fiber Lazer
| anahtar kelimeler: | Havya |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | 1500w el lazer lehimleme makinesi |
| İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |


