Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
3000W Lazer Kaydırıcı Paslanmaz Çelik Elli El Fiber Lazer Kaydırma Makinesi Metal Kaydırma için
| model serisi: | RL-FB |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| lazer dalga boyu: | 1080+5nm |
1 Yıllık Garantisi Rekabetçi Fiyat ve Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı ile El El Elli Fiber Lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 800w-2000w |
|---|---|
| Dalgaboyu: | 1080+5nm |
| Ağırlık: | 90 |
Taşınabilir Lazer kaynak makinesi 1500W 2000W Metal kaynak için el lif lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Üretici El Elli Fiber Lazer kaynak makinesi 1500w 2000w Metal levha için Elli Lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Çok fonksiyonel 3 in 1 Elde laser kaynak temizlik kesme makinesi 1500w 2000w 3000w
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Hızlı kaynak için kollimatör odak uzunluğu F50mm El el lif lazer kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
1.5KW / 2KW / 3KW 0.5mm odak noktası çaplı kanal mektubu lazer kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |
3'ü 1 arada 1500w manuel lazer kaynak makinesi el kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | manuel lazer kaynak makinesi |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Riselaser Elde Taşınabilir 1.5kW 2kW 3kW Lazer Kaynak Makinesi, 3'ü 1 Arada Lazer Kesim Makinesi
| Makine Anahtar Kelimesi: | 3'ü 1 arada el tipi lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar faktör: | lazer kaynak makinası lazer kesim makinası lazer temizleme mavhine |
| Ana işlev: | kaynak + temizleme + kesme |
1500W 2000W El Fiber Lazer Kaynak Makinesi Metal Lazer Kaynakçı
| anahtar kelimeler: | metal için lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w 2000w |
| Lazer Kaynağı: | Maks. JPT Raycus IPG isteğe bağlı |


