Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 40j jewelry welding machine ] eşleşme 42 Ürünler.
40J 60J 75J Masaüstü Takı Lazer Kaynakçı YAG Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | Masaüstü YAG Lazer Punta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 60W / 80W / 100W |
| dalga boyu: | 1064nm |
Altın Gümüş Cam Onarımı için YAG 40W Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
| Ağırlık: | 13,5 kilo |
YAG mikro lazer kaynak makinesi
| Makine işlevi: | mikro lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Altın için lazer makinesi |
| Hedefleme ve konumlandırma: | Mikroskop + HD dijital CCD kamera sistemi |
60W 80W 100W Güç ve 1064nm Dalga Uzunluğu ile Altın Gümüş Mini Mücevher Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | 60W 80W 100W Masaüstü YAG Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 60W / 80W / 100W |
| Dalga boyu: | 1064nm |
Yüksek lazer enerjisine ve 60W/100W HD kameraya sahip küçük mücevher lazer kaynak makinesi
| makine modeli: | Küçük mücevher lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | Mücevher Lazer Kaynak Makinesi |
| lazer gücü: | 30W 60W 80W 100W 200W |
Riselaser 60W Taşınabilir CCD Takı Lazer Kaynak Makinesi Yüzükler İçin Altın Gümüş
| Ana Anahtar Kelimeler: | 60w nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 60W |
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
Mini Yag Lazer Kaynak Makinesi Mücevherat için Kompakt Boyutlu Lazer Lehimleme Makinesi
| makine fonksiyonu: | Mücevher lehimleme |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | YAG Lazer Kaynak Makinası |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |
Riselaser nokta lazer kaynak makinesi 60w 100w mücevher lazer lehimleme makinesi
| Makine modeli: | nokta lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime: | mücevherat lazer lehimleme makinesi |
| Lazer Gücü: | 30W 60W 80W 100W 200W |
Yüksek Enerjili 60W Altın Lazer Kaynak Makinesi YAG 10ms
| Makine modeli: | altın lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime: | lazer nokta kaynak makinesi |
| lazer gücü: | 30W 60W 80W 100W |
YAG Küçük Optik Lazer Kaynak Makinesi Sürekli Kaynakçı 200W
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Model adı: | RL-Y200 |
| Uygulama: | Takı Kaynağı |


