Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 40j jewelry welding machine ] eşleşme 42 Ürünler.
80J 200W YAG Lazer Kaynak Makinesi Mücevher Lazer Lehim Makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Model adı: | RL-Y200 |
| Uygulama: | Takı Kaynağı |
HD CCD 7.5kw Mücevherat Lazer Kaynak Makinesi Bileklik Bilezik için Metal Boşluk
| Makine modeli: | mücevher lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime: | halka için lazer kaynak makinesi |
| lazer gücü: | 30W 60W 80W 100W |
1064nm Taşınabilir Nokta Kaynak Makinesi Gümüş Altın Lazer Kaynakçı Elde Düzenlendi
| Ürün adı: | Yakınımdaki gümüş altın alüminyum kaynakçı için taşınabilir nokta kaynak makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220V ve diğer isteğe bağlı |
| Sertifika: | CE |
Dijital Ekranlı MINI Takı Lehimleme Makinesi 1.5kw AC220V
| makine işlevi: | Mücevher lehimleme |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Lazer Takı lehimleme |
| Ana bilgisayar güç tüketimi: | 1.5KW |
80W 40J Mini YAG Takı Lazer Kaynak Makinesi Su Soğutmalı Yapı
| Lazer Tipi: | 1064nm YAG Lazer |
|---|---|
| Darbe genişliği: | 0,1-15ms |
| Maksimum Lazer Darbe Enerjisi:: | 50J |
CCD Mücevher Mikroskobu ile 60w Mücevher Lazer Kaynak Makinesi
| Makine modeli: | 60w kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Maksimum lazer gücü: | 60W |
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
60w Masaüstü Altın Mücevherler Lazer kaynak makinesi Nokta kaynak kaynak makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
YAG 24K Altın Nokta Mikro Mücevherler Lazer Leğenleme kaynak makinesi 60w Masaüstü
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Taşınabilir Masaüstü Altın Gümüş 60w Mücevher Lazer kaynak makinesi sistemi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Korunabilir altın kaynak makinesi Sihirli kutu nokta lazer kaynak makinesi
| Lazer Tipi: | 1064nm YAG Lazer |
|---|---|
| Ana bilgisayar güç tüketimi: | 1.5KW |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |


