Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 40j jewelry welding machine ] eşleşme 42 Ürünler.
Yüksek Çözünürlüklü Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi Küçük Lazer Kaynakçı
| tüketilir: | Xenon lamba,Filtre elemanı,Koruyucu lens,Argon |
|---|---|
| Soğutma sistemi boyutları: | Su Soğutma + Hava Soğutma |
| Makine modeli: | 60w kaynak lazer makinesi |
Masaüstü Mücevherler Nokta Lazer kaynak makinesi Mini Mücevherler Altın ve Gümüş Mücevherler Lazer kaynak tamir makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Paslanmaz Çelik Altın Mücevher Masaüstü Taşınabilir Küçük Mini Yag 40W Metal için Lazer kaynak makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
40W Masaüstü Taşınabilir Mücevherler Lazer kaynak makinesi Altın için fiyat
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Mini 40W YAG Masaüstü Taşınabilir Mücevherler Lazer Kaydırıcı Mücevherler Yüzük Bilezik için Lazer Kaydırma Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Yüksek Hassasiyetli 60W Mini Nokta Kaynakçı 40J 1064nm YAG Lazer Dokunmatik Kontrol
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| kullanım: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Mücevher Mini Lazer Kaynak Makinesi 1064nm Dalga Boyu
| kullanım: | Mücevher Tamir Kaynağı |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064nm |
| lazer gücü: | 30W 60W 80W 100W |
110 / 220V 60W Takı Onarım 1064nm Lazer Kaynak Makinesi
| dalga boyu: | 1064nm |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
| Garanti: | 1 yıl |
40W Mini Küçük Masaüstü Altın Mücevherler Sliver Mücevherlik Yüzükler Elyaf Lazer Nokta Kaynakları Lehimleme Kaynak Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Mücevher Noktası Lazer Kaydırıcı Mini Masaüstü Mücevherler Altın Gümüş Mücevherler için Lazer Kaydırma Tamir Makinesi
| Uygulama: | Takı Kaynak |
|---|---|
| Boyut: | 295mm x H282mm |
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |


