Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ uv laser marking machine for plastic ] eşleşme 33 Ürünler.
3 Watt Tek Parça renkli lazer işaretleme makinesi Plastik Uv Lazer İşaretleyici
| Ürün adı: | Plastik Güvenlik Mühürleri İçin 3W UV Lazer İşaretleme Gravür Baskı Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | işaretleme hassasiyeti: 0.02mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Hava soğutma yöntemi ile 3W 5W uv lazer makinesi cam lazer markalama makinesi
| Ürün adı: | uv lazer makinesi |
|---|---|
| Çalışma doğruluğu: | işaretleme hassasiyeti: 0,02 mm |
| Kontrol yazılımı: | EZCAD |
Kauçuk 0.02mm Doğruluk için 3W 5W UV Lazer Gravür Makinesi UV Lazer İşaretleyici
| Ürün adı: | uv lazer oyma makinesi |
|---|---|
| Çalışma doğruluğu: | işaretleme hassasiyeti: 0,02 mm |
| Kontrol yazılımı: | EZCAD |
Cam Plastik Seramikler İçin Taşınabilir 5W 355nm Uv Lazer Gravür Makinesi
| Ürün adı: | 5W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
PWM Kontrol UV Lazer İşaretleme Sistemleri Masa Üstü Lazer Kabartma Makinesi
| Ürün adı: | UV Lazer Markalama Sistemleri |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
355nm Lazer Aşındırma Makinesi
| Ürün adı: | 3W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Endüstriyel Fiber Lazer İşaretleme Makinesi, Döner ile 80kHz Yüksek İşaretleme Hızı
| Ürün adı: | fiber lazer oyma makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 3w / 5w / 10W |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
deri ahşap cam uv kazma makinesi 5w su soğutma
| Uygulama: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Ağırlık: | 100 kg |
| İşaretleme Alanı: | 100mm*100mm |
Masaüstü UV Plastik Lazer İşaretleme Ekipmanları Yüksek Hassasiyetli 110 * 110mm Çalışma Alanı
| Ürün adı: | Yüksek Hassasiyetli 3w 5w Masaüstü UV Plastik Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 3W 5W 10W (İsteğe Bağlı) |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Metal Olmayanlar İçin 355nm DPSS 3W Lazer İşaretleme ve Kazıma Makinesi
| Ürün adı: | 3W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
| Garanti: | 1 yıl |


