Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ uv laser marking machine for plastic ] eşleşme 33 Ürünler.
3W 5W 10W UV Lazer Kazıma İşaretleme Makinesi Masaüstü Fiber Lazer Kesici
| Ürün adı: | UV Lazer Kazıma İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Ahşap Olmayan Metal İçin 355nm Taşınabilir UV Lazer Gravür İşaretleyici Yüksek Hassasiyet
| Ağırlık: | 35 kilo |
|---|---|
| İşaretleme Alanı: | 110*110mm |
| lazer dalga boyu: | 355nm |
60w CO2 Mini Lazer gravür makinesi Masaüstü Tamamen Kapalı Ahşap Akrilik için
| Lazer Tipi: | CO2 |
|---|---|
| Hız kesmek: | 300 mm/sn |
| Soğutma Modu: | Hava Soğutma + Su Soğutma |


