Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ uv laser marking machine for plastic ] eşleşme 33 Ürünler.
Cam Plastik Metal Olmayan Malzeme İçin 3w UV Lazer İşaretleme Makinesi
| Gravür Alanı: | 50 / 110 / 175/220 / 300mm |
|---|---|
| Gravür Hızı: | 7000-10000m/sn |
| Garanti: | 1 yıl |
Plastik Metal Seramik Deri İçin Metal Olmayan UV Lazer İşaretleme Makinesi 10 ~ 100kHz
| Ürün adı: | Plastik Metaller Seramik Deri için Metal Olmayan UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
| soğutma modu: | Su Soğutma |
Taşınabilir Plastik Lazer İşaretleme Makinesi 355nm Hava Soğutma EZCAD Kontrol Yazılımı
| Ürün adı: | plastik lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Çalışma doğruluğu: | işaretleme hassasiyeti: 0,02 mm |
| Kontrol yazılımı: | EZCAD |
Plastik Güvenlik Mühürleri İçin 3 Watt UV Lazer Kazıma Makinesi QR Kodu Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Plastik Güvenlik Mühürleri İçin 3W UV Lazer İşaretleme Gravür Baskı Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | işaretleme hassasiyeti: 0.02mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Cam Bardak Şişesi UV Lazer İşaretleme Makinesi 3 W 5 W 8 W 10 W Su Soğutma 0.003mm Doğruluk
| Ürün adı: | Cam Bardak Şişe 3W 5W 8W 10W İçin UV Lazer İşaretleme Beyaz Makinesi |
|---|---|
| Marka adı: | Riselaser |
| lazer tipi: | UV |
Plastik Metal Seramik Deri İçin Su Soğutma UV Lazer İşaretleme Makinesi 3W
| Ürün adı: | Plastik Metaller Seramik Deri İçin 3W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
| soğutma modu: | Su Soğutma |
5W UV Mini Lazer İşaretleme Makinesi Cam Plastik ve Seramik İşaretleyici
| Ürün adı: | 5W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
3w 5w UV İşaretleme Makinesi Mücevher Elektronik Parçalar için Taşınabilir Ahşap Plastik
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma Modu: | Hava soğutma |
| Ağırlık (kg): | 50 kilo |
5W Cnc Lazer İşaretleme Makinesi Su, Plastik Güvenlik Mühürleri için 50 ~ 60Hz Soğutma
| Ürün adı: | Plastik Güvenlik Seals için 5W UV Lazer İşaretleyici UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol yazılımı: | EZCAD |
| Soğutma modu: | Su soğutma |
Metal İçin Taşınabilir UV EZCAD Paslanmaz Çelik Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 5W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |


