Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ uv laser marking machine for plastic ] eşleşme 33 Ürünler.
Taşınabilir 5W UV Lazer İşaretleme Makinesi PP PE PBT Plastik Lazer İşaretleyici
| Ürün adı: | 5W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Garanti: | 1 yıl |
PP Plastik PVC Ahşap İçin Hafif 0.1mJ UV Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 3W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Cam Kristal Beyaz Plastik İçin 0.01mm Doğruluk UV Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 5W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Metal Takı İçin 3 Watt UV Lazer İşaretleme Makinesi Lazer Gravür Makinesi
| Ürün adı: | Plastik Güvenlik Mühürleri İçin 3W UV Lazer İşaretleme Gravür Baskı Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | işaretleme hassasiyeti: 0.02mm |
| Marka adı: | Riselaser |
İyi Işık Demeti Kalitesine Sahip Plastik Cam Bezi Deri için UV Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 3W 5W 10W Optik UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| lazer tipi: | UV lazer |
| soğutma modu: | Su Soğutma |
Cam Deri Kauçuk UV Lazer İşaretleme Makinesi Riselaser 3W 5W
| makine: | 3W 5W uv lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Kesinlik: | Hassasiyet: 0.02mm |
| Yazılım Kullanımı: | EZCAD2.0 |
Klavye ile 800W 200kHz 7000mm / s UV Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 3W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
3W Masa Üstü Cam 355nm UV Lazer İşaretleme Makinesi CE Sertifikası
| Ürün adı: | 3W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
1064nm UV Lazer İşaretleme Makinesi 3w 5w ISO Ce
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma Modu: | Hava soğutma |
| Ağırlık (kg): | 50 kilo |
355nm UV Lazer İşaretleme Makinesi Mini 3w 5w Yüksek Hassasiyet
| Uygulama: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Ağırlık: | 35 kilo |
| İşaretleme Alanı: | 110*110mm |


