Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ versatile applicability fiber laser welding machine ] eşleşme 30 Ürünler.
Gıda ve İçecek Fabrikaları için El Laser kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Sürekli kaynak uygulamaları için 180 kg el laser kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Gıda Dükkanı Fiber Laser Sürekli Kaynak Makinesi 1.5KW Güç ve 1070nm Dalga Uzunluğu
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Wavelength: | 1070 |
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
F50mm Kolimasyon Fokal Uzunluğu 1500w/2000w değerli güç ile Elde Laser Kaynak Makinesi
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
Stainless Steel Elde Tutulan Lazer Kaynak Makinesi Ve Kontrol Etmesi Kolay Fonksiyon
| Güvenilir: | Yüksek güvenilirlik |
|---|---|
| Bakım: | Bakım gerektirmeyen çalışma |
| Ürün Kategorisi: | Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi |
Fiber 1000W 1500W 2000W için Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
| Ağırlık: | 120 kilo |
Kesin ve kompakt kaynak için özelleştirilebilir lazer başlı elli lazer kaynak makinesi
| Dimensions: | 100*45*68cm |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Laser Source: | BWT Laser Source |
Otomotiv ve diğer endüstriler için yüksek güvenilirlikli el laser kaynak makinesi
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
|---|---|
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
| kaynak malzemeleri: | Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik, alüminyum, pirinç, Bakır |
3mm kaynak derinliği ve 100×45×68cm boyutlu kompakt el laser kaynak makinesi
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Lazer Çıkış Modu Optik Fiber Çıkışlı Esnek Mobil Lazer Füzyon Makinesi
| Ürün Adı: | El Tipi Lazer Kaynak Makinesi 1000/1500/2000W Hava Soğutmalı Lazer Nokta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Fonksiyonu: | Kullanımı kolay kontrol fonksiyonu |
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |


