Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ versatile applicability fiber laser welding machine ] eşleşme 30 Ürünler.
Mini Portatif CE Sertifikalı El Laser kaynak makinesi çok yönlü uygulanabilirlik ve 2000W Güç
| ÇIKIŞ Gücü: | 2000W |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Otomatik Tel Besleyici ile Çelik 1500w Saplı Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| anahtar kelimeler: | çelik için işlenmiş fiber lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w 2000w |
| çalışma şekli: | Sürekli |
Hızlı kaynak için kollimatör odak uzunluğu F50mm El el lif lazer kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
Kompakt ve taşınabilir el lif lazer kaynak makinesi 0.5mm odak noktası çapı
| Control System Brand: | Support Customization |
|---|---|
| Cooling Method: | Water Cooling |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
4 Eksenli Robotik Kol Fiber Lazer kaynak makinesi 1000W 1500W 2000W Hassas Köşe kaynak için
| Ürün Adı: | 4 Eksen Endüstriyel Robot Kolu |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| kol vuruşu: | 560mm |
Taşınabilir 1500W El El Lifi Lazer Kaynak Makinesi 3-in-1 2000W/3000W Lazer Ekipmanı Parçaları
| Ağırlık (kg): | 140 |
|---|---|
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Mini taşınabilir 4 In 1 Fiber Laser kaynak makinesi 1500W-3000W Paslanmaz Çelik Alüminyum Demir için
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
1500W el el lif lazer kaynak makinesi lazer temizleme ve kesme makinesi ile 3000W 3 in 1
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Üretim tesisi için taşınabilir 1500W el el lif lazer kaynak makinesi 3-in-1 2000W/3000W
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
|---|---|
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
| Soğutma Modu: | Su soğutma |
Hava soğutma lif lazer kaynak makinesi 1500W 2000W 3000W metal alüminyum kaynak için
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |


