Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ versatile applicability fiber laser welding machine ] eşleşme 30 Ürünler.
3mm Çift Taraflı Penetrasyon Tazımsız Taşınabilir Lazer Kaynak Ekipmanı
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
|---|---|
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
CW taşınabilir lazer kaynak makinesi 1500W 2000W 3000W fiber lazer optik kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Taşınabilir Kaynakçı Lazeri |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W |
| Lazer Kaynağı: | Maks/RECI |
Arabası el lazer temizleme makinesi fiyat metal pas kaldırmak için iyi
| Lazer Tipi: | el lazer temizleme makinesi fiyatı |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 200w/100w MOPA fiber lazer |
| Kullanılabilir Güç: | 100w 200w 300w |
Yemek Paketleme Baskısı İçin Son Derece Entegre Fiber Lazer İşaretleyici Gravür
| Ağırlık (kg): | 6,7 kilo |
|---|---|
| İşaretleme Alanı: | 170mm*170mm |
| lazer gücü: | 20W |
3'te 1 lazer kaynak makinesi temizleyici kesicisiyle, metal için el yazılı lazer lif kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Dental Takı Saatlik Riselaser Fiber Lazer Punta Kaynak Makinesi YAG
| Lazer Kaynak: | 200w YAG LAZER |
|---|---|
| makinenin uygulaması: | Takı Saati üretimi veya onarımı |
| Hedefleme ve konumlandırma: | Mikroskop + CCD Kamera Sistemi |
Taşınabilir 1500W 2000W Fiber CW Lazer Temizleme Makinesi Yağlı Boya Pas Kaldır
| Güç: | 1500W, 1000W, 2000W |
|---|---|
| Lazer Tipi: | RL-CW |
| Marka adı: | Riselaser |
RLW-PRO Handheld Laser Welder: Precise, Flexible, and Industrial-Grade
| Lazer dalga boyu: | 1080mm |
|---|---|
| Lazer gücü: | 1000-1200W |
| Kaynak tabancası arayüzü: | QCS |
Endüstriyel 6000w 10000w Cnc Metal Kesme Lazer Makinesi Alüminyum Çelik Yaprak için
| Uygulanabilir Malzeme: | Akrilik, Cam, Deri, MDF, Metal, Plastik, Plexiglax, Kontrplak, Ahşap |
|---|---|
| Kesim Alanı: | 3050*1525mm |
| Kontrol yazılımı: | EZCAD |
40W Mini Küçük Masaüstü Altın Mücevherler Sliver Mücevherlik Yüzükler Elyaf Lazer Nokta Kaynakları Lehimleme Kaynak Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |


