Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] eşleşme 69 Ürünler.
1000w El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum için çok fonksiyonel Fiber Laser kaynak makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Hafif El Lazer Kaynak Makinesi Altın Lazer Lehimleme Makinesi
| Ürün adı: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220VoltOpsiyonel |
| Sertifika: | CE |
15 KG 220Vac % 50 Dönüştürme Verimliliği El Laser kaynak makinesi Taşınabilir Lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1200W |
|---|---|
| En yüksek güç: | 1200W |
| Güç Kararlılığı: | ±2(2sa) |
Kesin ve kompakt kaynak için özelleştirilebilir lazer başlı elli lazer kaynak makinesi
| Dimensions: | 100*45*68cm |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Laser Source: | BWT Laser Source |
Metal için 9KW El Laser Kaynak Makinesi Küçük Boyut Büyük Faydalar 100×45×68CM
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
1500w 2000w 3000w Hareketli 3 In 1 Metal Alüminyum Lazer Kaynak Makinesi için El Laser Kaynak Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Kişiselleştirilebilir Servo Motoru ile El Laser Kaynak Makinesi 100*45*68cm Makine Boyutu
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
Fiber 1000W 1500W 2000W için Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
| Ağırlık: | 120 kilo |
300W/700W/1000W/1500W Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi, 1080nm Dalga Boyu ve 1-300HZ Darbe Frekansı
| ÇIKIŞ Gücü: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
3mm Kaynak Derinliğine Sahip El Tipi Lazer Kaynak Makinesi Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı ve Çevrimiçi Destek
| ÇIKIŞ Gücü: | 2200W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |


