Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] eşleşme 69 Ürünler.
2 yıllık garanti ve 1080±5nm dalga boyu ile 4'te 1 işlevsel el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 2000W |
|---|---|
| Boyutlar: | 620x490x878mm |
| Ağırlık: | 100,5 kg |
GW markası 1500W hava soğutmalı 1070±10nm dalga boyu ve 1 yıllık garanti ile el yazılı lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 650x300x570mm |
| Darbe genişliği: | <5nm |
Mini Portatif CE Sertifikalı El Laser kaynak makinesi çok yönlü uygulanabilirlik ve 2000W Güç
| ÇIKIŞ Gücü: | 2000W |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
5 inçlik dokunmatik ekran ve 0.5 mm odak noktası çapı ile 300W/600W el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 300W/600W |
|---|---|
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Çelik ve metal için 800w 1200w 1800w taşınabilir el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 800w, 1200w, 1800w |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Kaynak modu: | Nabız, sürekli |
1080nm Dalga Boyu ve 0-4mm Salınım Genişliğine Sahip 1200W Taşınabilir Hava Soğutmalı El Tipi Lazer Kaynak Makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1200W |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Ağırlık: | 45KG (Dahili tel besleyici) |
1.5KW / 2KW / 3KW 0.5mm odak noktası çaplı kanal mektubu lazer kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |
İyi Kaliteli Taşınabilir Kesme Lazer kaynak makinesi ile Elde 1500W 2000W 3000W Fiber Lazer kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Fiber Uzunluğu: | 10m |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
2000W El Multifunction Fiber Lazer kaynak makinesi Metal kaynak için yeni durum lazer kaynak makineleri
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
|---|---|
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Materyal desteği: | paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli sac ve alüminyum |
3 in 1 Portatif Fiber El Laser kaynak makinesi 1000W Lazer kaynak ve temizleme makinesi Lazer pas çıkarıcı
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |


