Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] eşleşme 69 Ürünler.
100W Pulse Fiber El Lazer Temizleme Makinesi Pas Çıkarma
| Uygulanabilir Malzeme: | Alüminyum, Metal |
|---|---|
| lazer gücü: | 100W, 200W, 300W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
Gıda Dükkanı Fiber Laser Sürekli Kaynak Makinesi 1.5KW Güç ve 1070nm Dalga Uzunluğu
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Wavelength: | 1070 |
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
Su Soğutucu Metal Fiber Lazer Kaynak Makinesi 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| Lazer Kaynağı Markası:: | maks. |
|---|---|
| Tek Darbe Enerjisi: | 1000W,1500W,2000 |
| dalga boyu: | 1070 |
7 inç endüstriyel LED dokunmatik ekranlı taşınabilir lazer kaynak makinesi 32 seti önceden ayarlanmış parametreler ve 48 kg ağırlık
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Ağırlık: | 48 kilo |
| Lazer Tipi: | Sürekli Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
43 KG ağırlığında taşınabilir lazer kaynak makinesi 100×45×68cm boyutları ve hassas metal kaynak için 0.5mm odak noktası çapı
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
Elde Taşınabilir 100W 300W Lazer Temizleme Makinesi Hava Soğutma Yöntemi
| Güç: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Ağırlık: | 45 kilo |
| Başvuru: | Yüzey Boya Pas Temizleme |
Kullanımı kolay 500 Watt Soğutma Yeni Durum Fiber Optik Lazer Kaynak Suyu
| Ürün adı: | El Lazeri Kaynak Makinesi Fiber İletim Kaynakçısı 500W |
|---|---|
| Marka: | Riselaser |
| Özgün: | Shenzhen |
3'te 1 lazer kaynak makinesi temizleyici kesicisiyle, metal için el yazılı lazer lif kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
300W El Lazer Kaynak Ekipmanları, Mini YAG Lazer Nokta Kaynak Makinesi
| Adı: | lazer lehim makinesi |
|---|---|
| model adı: | RL-YW300 |
| Uygulama: | Takı kaynak |
Paslanmaz Çelik İçin 1.5kW 2kW 3kW Mini El Metal Lazer Kaynakçı
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 3000w |
|---|---|
| kullanım: | Metal Paslanmaz Çelik Lazer Kaynakçı |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |


