Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] eşleşme 69 Ürünler.
Paslanmaz Çelik İçin Riselaser Hava Soğutma 800W / 1200W Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Kaynak Makinesi Adı: | Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Gücü: | 800W / 1200W |
| Kaynak Kafası Tipi: | Qilin/WSX/vb. |
Paslanmaz Çelik Karbon Çelik Alüminyum Lazer Kaynak Makinesi Hava Soğutma 800W 1200W
| Makine adı: | 800W 1200W lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Fiber Lazer Gücü: | 800W 1200W |
| kaynak kafası: | Qilin/WSX/vb. |
Riselaser Alüminyum Paslanmaz Çelik için Taşınmaz Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
1 Yıllık Garanti ile Mini Taşınabilir Lazer Kaydırıcı Yeni Durum ve Çeşitli Metaller için İşlemde Kolay
| ÇIKIŞ Gücü: | Diğer |
|---|---|
| Kullanım: | <1mm ince levha kaynağı |
| Uygulanabilir malzeme: | Paslanmaz Çelik, Metal, Alüminyum, Karbon Çelik, Bakır, Çelik, Titanyum, Pirinç, Diğer |
Kompakt ve taşınabilir el lif lazer kaynak makinesi 0.5mm odak noktası çapı
| Control System Brand: | Support Customization |
|---|---|
| Cooling Method: | Water Cooling |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi Fiber İletim Kaynakçısı Metal İçin 1000 Watt
| Ürün adı: | Metal için El Lazer Kaynak Makinesi Fiber İletim Kaynakçı 1000W |
|---|---|
| Marka: | Riselaser |
| orijinal: | Shenzhen |
1500W 2000W El Fiber Lazer Kaynak Makinesi Metal Lazer Kaynakçı
| anahtar kelimeler: | metal için lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w 2000w |
| Lazer Kaynağı: | Maks. JPT Raycus IPG isteğe bağlı |
Paslanmaz Çelik için 1064nm El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | paslanmaz çelik için lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer: | 1500w, 2000w, 1000w |
| dalga boyu: | 1064nm Lazer Lehimleme |
Üretim tesisi için taşınabilir 1500W el el lif lazer kaynak makinesi 3-in-1 2000W/3000W
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
|---|---|
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
| Soğutma Modu: | Su soğutma |
Portatif Lazer Kaynak Makinesi 1000w Fiber 3 In 1 Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin Elde Lazer Kaynak
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |


