Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 10m metal laser welding machine ] eşleşme 115 Ürünler.
300W/700W/1000W/1500W Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi, 1080nm Dalga Boyu ve 1-300HZ Darbe Frekansı
| ÇIKIŞ Gücü: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
1 Yıllık Garantisi Rekabetçi Fiyat ve Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı ile El El Elli Fiber Lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 800w-2000w |
|---|---|
| Dalgaboyu: | 1080+5nm |
| Ağırlık: | 90 |
800W hava soğutma el laser kaynak makinesi 1 yıllık garanti ve 1080 + 5 nm dalga boyu ile
| ÇIKIŞ Gücü: | 800W |
|---|---|
| Dalgaboyu: | 1080+5nm |
| Ağırlık: | 90 |
İyi Kaliteli Taşınabilir Kesme Lazer kaynak makinesi ile Elde 1500W 2000W 3000W Fiber Lazer kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Fiber Uzunluğu: | 10m |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
2000W El Multifunction Fiber Lazer kaynak makinesi Metal kaynak için yeni durum lazer kaynak makineleri
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
|---|---|
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Materyal desteği: | paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli sac ve alüminyum |
1500W 2000W 3000W El kaynak makinesi Max Raycus BWT 8mm Metal kaynak için
| Anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | kalın metal kaynak |
| Ana özellik: | maksimum 8 mm'ye kadar metal kaynağı |
3 in 1 Portatif Fiber El Laser kaynak makinesi 1000W Lazer kaynak ve temizleme makinesi Lazer pas çıkarıcı
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Masaüstü 80w YAG Taşınabilir Lazer Kaydırıcı Altın ve Gümüş Metal için Mücevher Lazer Kaydırma Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Ergonomik Tasarımlı Taşınabilir 80w Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0.1 ~ 10ms |
80W Masaüstü Altın Gümüş YAG Mini Diş Lazer Kaydırıcı Ev Kullanımı Mücevher Lazer Kaydırma Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |


