Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 10m metal laser welding machine ] eşleşme 115 Ürünler.
Metal Riselaser RL-FW 3000W Destek özelleştirme için El Laser kaynak makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Taşınabilir Metal Tunç Bakır El Laser kaynak makinesi 1000W 1500W 2000W 3000W Lazer kaynak makinesi
| model serisi: | RL-FB |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| lazer dalga boyu: | 1080+5nm |
3000W Lazer Kaydırıcı Paslanmaz Çelik Elli El Fiber Lazer Kaydırma Makinesi Metal Kaydırma için
| model serisi: | RL-FB |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| lazer dalga boyu: | 1080+5nm |
2 yıllık garanti ve 1080±5nm dalga boyu ile 4'te 1 işlevsel el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 2000W |
|---|---|
| Boyutlar: | 620x490x878mm |
| Ağırlık: | 100,5 kg |
Paslanmaz çelik ve karbon çelik için özelleştirilebilir el laser kaynak makinesi
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
RL 3'te 1 Elde Taşınabilir 1500w 2000w 3000w Kesme Temizleme Fonksiyonu ile Fiber Lazer kaynak makinesi
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
200W Kapalı Nokta Takı Lazer Kaynak Makinesi 1064nm Dalga Boyu
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 200w |
|---|---|
| Ağırlık: | 82 kilo |
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
Raycus Metal Lazer Temizleme Makinesi 1000 Watt Lazer Pas Sökücü
| lazer tipi: | Fiber lazer |
|---|---|
| Lazer gücü: | 1000W |
| RLaser Kaynağı: | Raycus / MAX / JPT |
Profesyonel Fiber Lazer Temizleme Makinesi Büyük Format Yüksek Hızlı Metal Lazer Descaling Makinesi
| Güç: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme: | Paslanmaz çelik, Karbon çeliği, Alüminyum, Metal |
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
Paslanmaz Çelik Altın Mücevher Masaüstü Taşınabilir Küçük Mini Yag 40W Metal için Lazer kaynak makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |


