Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 10m metal laser welding machine ] eşleşme 115 Ürünler.
Masaüstü Mücevherler Nokta Lazer kaynak makinesi Mini Mücevherler Altın ve Gümüş Mücevherler Lazer kaynak tamir makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
40W Masaüstü Taşınabilir Mücevherler Lazer kaynak makinesi Altın için fiyat
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Altın Gümüş Cam Onarımı için YAG 40W Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
| Ağırlık: | 13,5 kilo |
Üretim tesisi için taşınabilir 1500W el el lif lazer kaynak makinesi 3-in-1 2000W/3000W
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
|---|---|
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
| Soğutma Modu: | Su soğutma |
Mini 40W YAG Masaüstü Taşınabilir Mücevherler Lazer Kaydırıcı Mücevherler Yüzük Bilezik için Lazer Kaydırma Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Paslanmaz Çelik Demir İçin Güçlü El 1000W Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Lazer gücü: | 1000W / 1500w / 2000w |
|---|---|
| dalga boyu: | 1080±10nm |
| Çalışma modu: | CW / darbeli |
Raycus Lazerli 1500W 2000W Paslanmaz Çelik Lazer Kaynak Makinesi
| Lazer gücü: | 1000W / 1500w / 2000w |
|---|---|
| dalga boyu: | 1080±10nm |
| Çalışma modu: | CW / darbeli |
AD Control 5000Hz 1080nm 3.5kW Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| çıkış gücü: | 1000W |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 3.5kW |
| Sıklık: | 1000.0 ~ 5000.0 Hz |
Kanal Mektubu Kaynak İçin İki Yollu YAG Lazer Kaynak Makinesi 300 Watt
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| model adı: | RL-YW300 |
| Uygulama: | Takı kaynak |
Paslanmaz Çelik İçin 1.5kW 2kW 3kW Mini El Metal Lazer Kaynakçı
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 3000w |
|---|---|
| kullanım: | Metal Paslanmaz Çelik Lazer Kaynakçı |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |


