Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1500w laser welding machine ] eşleşme 201 Ürünler.
Derin Kaynak Derinliği F50mm Kolimatif Fokal Uzunluğu ve 1070±20nm Dalga Uzunluğu Aralıklı Elde Laser Kaynak Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
2 yıllık garanti ve 1080±5nm dalga boyu ile 4'te 1 işlevsel el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 2000W |
|---|---|
| Boyutlar: | 620x490x878mm |
| Ağırlık: | 100,5 kg |
Altın Gümüş Cam Onarımı için YAG 40W Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
| Ağırlık: | 13,5 kilo |
3mm Kaynak Derinliğine Sahip El Tipi Lazer Kaynak Makinesi Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı ve Çevrimiçi Destek
| ÇIKIŞ Gücü: | 2200W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
90J YAG 200W Lehim Takı Lazer Kaynak Makinesi Lazer Nokta Kaynakçı
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ağırlık: | 68 kilo |
Hava soğutma lif lazer kaynak makinesi 1500W 2000W 3000W metal alüminyum kaynak için
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
AD Control 5000Hz 1080nm 3.5kW Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| çıkış gücü: | 1000W |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 3.5kW |
| Sıklık: | 1000.0 ~ 5000.0 Hz |
7KW Güçlü Mini Taşınabilir Paslanmaz Çelik Lazer Kaynak Makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Riselaser Alüminyum Paslanmaz Çelik için Taşınmaz Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Paslanmaz Çelik Mavi Renkli 800W İçin Otomatik CNC Lazer Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik İşleme için 800W Orta Güç Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Paslanmaz Çelik Kaynak |
| Lazer Kaynak: | Fiber Lazer |


