Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 89 Ürünler.
Hava Soğutmalı GW Lazer Kaynağı Mini Lazer Kaynak Makinesi 60KG Sadece TIG MIG Kaynağını Değiştirin
| anahtar kelimeler: | mini lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | hava soğutmalı mini lazer kaynak makinesi |
| makine: | Hava soğutmalı el tipi taşınabilir metal lazer kaynak makinesi |
3'ü bir arada alüminyum lazer kaynak makinesi
| Anahtar Kelimeler: | Alüminyum lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Lazer |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
5 inçlik dokunmatik ekran ve 0.5 mm odak noktası çapı ile 300W/600W el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 300W/600W |
|---|---|
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Hava Soğutma 800W 1200W 1500W 2000W 3 In 1 Küçük Lazer kaynak makinesi 35kg Metal kesme / temizleme için
| Anahtar kelimeler: | Küçük Lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Paslanmaz çelik lazer kaynak makinesi |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
180kg kanal harfi lazer kaynak makinesi AC 220V çalışma voltajı ve 1500w/2000w güç
| Alarm fonksiyonu: | Akıllı koruma sistemi, mobil terminal uygulaması ve PC izleme, çalışma durumunun gerçek zamanlı geri |
|---|---|
| kaynakçı hız aralığı: | 0~120 mm/sn |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
35KG Hava Soğutma El Lazer Kaynak Makinesi 3'ü 1 Arada Metal Kaynak İçin Küçük
| anahtar kelimeler: | kaynak makinesi lazer |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | metal kaynak |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Tel Besleyici ile Hava Soğutma El Lazer Kaynak Makinesi 1000w 1500w
| anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | paslanmaz çelik kaynak |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
300W/700W/1000W/1500W Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi, 1080nm Dalga Boyu ve 1-300HZ Darbe Frekansı
| ÇIKIŞ Gücü: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Çelik ve metal için 800w 1200w 1800w taşınabilir el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 800w, 1200w, 1800w |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Kaynak modu: | Nabız, sürekli |
Otomotiv ve diğer endüstriler için yüksek güvenilirlikli el laser kaynak makinesi
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
|---|---|
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
| kaynak malzemeleri: | Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik, alüminyum, pirinç, Bakır |


