Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 89 Ürünler.
2000W El Multifunction Fiber Lazer kaynak makinesi Metal kaynak için yeni durum lazer kaynak makineleri
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
|---|---|
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Materyal desteği: | paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli sac ve alüminyum |
Taşınabilir Mini Metal İsim Tabelaları Kalıp Flange Kodlama için Taşınabilir Fiber Lazer Gravure Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Metal Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20W 30W 50W Taşınabilir Elde Taşınabilir Mini Lazer gravür makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
2 yıllık garanti ve 1080±5nm dalga boyu ile 4'te 1 işlevsel el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 2000W |
|---|---|
| Boyutlar: | 620x490x878mm |
| Ağırlık: | 100,5 kg |
7KW Güçlü Mini Taşınabilir Paslanmaz Çelik Lazer Kaynak Makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Su Soğutucu El Laser kaynak makinesi 1500w 2000w 3000w SS Alüminyum için
| Anahtar kelimeler: | Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Taşınabilir El Lazeri kaynak makinesi |
| Lazer tipi: | Fiber lazere devam |
El Kaynak için 1500w Raycus Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer: | 1500w Raycus |
| dalga boyu: | 1070nm±5nm |
Otomatik Tel Besleyici WXS Kaynak Kafası ile 1000w El Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer: | 1000w Raycus/Maks |
| Güç kaynağı: | 220V±10%/50Hz / 380V±10%/50Hz |
Gıda ve İçecek Fabrikaları için El Laser kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Sürekli kaynak uygulamaları için 180 kg el laser kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |


