Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 89 Ürünler.
Riselaser Alüminyum Paslanmaz Çelik için Taşınmaz Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Küçük endüstriyel metal kodlama için taşınabilir lif lazer işaretleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
1500w 2000w 3000w Alüminyum İçinde Su Soğutucusu İçin Taşınabilir El Laser kaynak makinesi
| Adı: | Elde tutulan Lazer Kaynak makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | metaller için lazer kaynağı |
| İşlev Opsiyonel: | temizleme / kesme |
43 KG ağırlığında taşınabilir lazer kaynak makinesi 100×45×68cm boyutları ve hassas metal kaynak için 0.5mm odak noktası çapı
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
7 inç endüstriyel LED dokunmatik ekranlı taşınabilir lazer kaynak makinesi 32 seti önceden ayarlanmış parametreler ve 48 kg ağırlık
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Ağırlık: | 48 kilo |
| Lazer Tipi: | Sürekli Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
Endüstriyel Yüksek Doğruluk Darbeli Fiber Lazer Temizleyici Boya Yağı Metal Pas Temizleme
| Güç: | 200W, 100W |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | 538*411*685mm |
| Lazer Kaynağı Markası: | RAYCUS |
Paslanmaz Çelik İçin 1.5kW 2kW 3kW Mini El Metal Lazer Kaynakçı
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 3000w |
|---|---|
| kullanım: | Metal Paslanmaz Çelik Lazer Kaynakçı |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
3mm Çift Taraflı Penetrasyon Tazımsız Taşınabilir Lazer Kaynak Ekipmanı
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
|---|---|
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
Lazer Çıkış Modu Optik Fiber Çıkışlı Esnek Mobil Lazer Füzyon Makinesi
| Ürün Adı: | El Tipi Lazer Kaynak Makinesi 1000/1500/2000W Hava Soğutmalı Lazer Nokta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Fonksiyonu: | Kullanımı kolay kontrol fonksiyonu |
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
CW taşınabilir lazer kaynak makinesi 1500W 2000W 3000W fiber lazer optik kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Taşınabilir Kaynakçı Lazeri |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W |
| Lazer Kaynağı: | Maks/RECI |


