Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 89 Ürünler.
100w 50w Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi Metal Pas Çıkarma Boyası Tek Fazlı AC 220V
| Lazer tipi: | Pas giderme için taşınabilir lazer temizleme makinesi 100w 50w |
|---|---|
| lazer gücü: | Pas giderme için lazer temizleme makinesi |
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutması |
1 Yıllık Garanti ile Mini Taşınabilir Lazer Kaydırıcı Yeni Durum ve Çeşitli Metaller için İşlemde Kolay
| ÇIKIŞ Gücü: | Diğer |
|---|---|
| Kullanım: | <1mm ince levha kaynağı |
| Uygulanabilir malzeme: | Paslanmaz Çelik, Metal, Alüminyum, Karbon Çelik, Bakır, Çelik, Titanyum, Pirinç, Diğer |
3'te 1 lazer kaynak makinesi temizleyici kesicisiyle, metal için el yazılı lazer lif kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Pas Temizleme için Elde Taşınabilir 100w 200w Darbeli Fiber Lazer Temizleme Makinesi
| Ürün adı: | Fiber Lazer Temizleme Sistemi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 100 w / 200 w |
| Kaynak: | Fiber lazer |
1500W 2000W Taşınabilir El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum fiyatı
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
İlaç Dönüşüm Tarihi Logo Yazdırma Çözümü için Taşınabilir El Laser Lifi İşaretleme Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Mini Fiber Lazer İşaretleme Gravür Makinesi Elde Taşınabilir 20w 25w 50w
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Taşınabilir ve hassas etiketleme lif lazer teknolojisi için çok fonksiyonel UV lazer işaretleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
70*70 mm/100*100 mm 0.01 mm taşınabilir lazer işaretleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Pas Temizleme için El Lazer Temizleme Makinesi Elektrik Yakıt IPG Kaynak
| Ürün adı: | Fiber Lazer Temizleme Sistemi |
|---|---|
| Lazer güç: | 100w / 200w |
| Kaynak: | Fiber Lazer |


