Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1064nm yag laser welding box ] eşleşme 73 Ürünler.
Altın Gümüş Takı Lazer Kaynak Makinesi 1064nm 200w YAG LAZER
| Lazer kaynağı: | 200w Yag lazer |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064nm |
| Uygulama: | Mücevher üretimi veya tamiri |
Koruyucu Perde ile Ekran Dokunmatik Mini Lazer Kaynak Makinesi Takı
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 100W |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| dalga boyu: | 1064nm |
Masaüstü Mücevher Spot Lazer Kaydırıcı Mini Mücevher YAG Lazer Kaydırma Tamir Makinesi Altın Gümüş Mücevher
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Masaüstü Mücevher Spot Lazer Kaydırıcı Mini Mücevher YAG Lazer Kaydırma Tamir Makinesi Altın Gümüş Mücevher
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Kalıp Onarım Üretimi İçin Otomatik 50Hz 60Hz Yag Lazer Kaynak Makinesi
| Sertifika: | ISO SGS |
|---|---|
| Anahtar satış noktaları: | Yüksek doğruluk |
| Voltaj: | 380V / 220V |
AC 220V 3mm Spot Takı YAG Lazer Kaynak Makinesi
| Ürün adı:: | Takı için 60w Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
Korunabilir altın kaynak makinesi Sihirli kutu nokta lazer kaynak makinesi
| Lazer Tipi: | 1064nm YAG Lazer |
|---|---|
| Ana bilgisayar güç tüketimi: | 1.5KW |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |
Masaüstü Lazer Noktası YAG kaynak makinesi Altın ve Gümüş 150W Mücevher kaynak makinesi
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Altın Gümüş Mini Mücevherlik Lazer Kaynak Makinesi Mücevherlik Küpeler için 150W
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Altın Gümüş Platin Mücevher Lazer Kaynak Makinesi 150W YAG Masaüstü Mini Lazer Nokta Kaynak Üreticisi
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |


