Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1064nm yag laser welding box ] eşleşme 73 Ürünler.
Sihirli Kutu Mücevher Kaynak Makinesi Mücevher için 40J Dokunmatik Ekran Lazer Makinesi
| makine fonksiyonu: | Mücevher kaynağı |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Mücevherat için lazer makinesi |
| Çalışma modu: | Dokunmatik ekran kontrolü |
Yüksek Enerji 1064nm Lazer Mücevher Kaynak Makinesi Ayarlanabilir Lehim Ortak Boyutu
| lazer kaynağı: | 1064nm 200w YAG LAZER |
|---|---|
| Max. Maks. Pulsed energy darbeli enerji: | 90J |
| gözlem sistemi: | 10X Mikroskop veya HD CCD |
Yüksek Net CCD ile 200w YAG Takı Lazer Lehimleme Makinesi
| Lazer kaynağı: | 200w Yag lazer |
|---|---|
| Uygulama: | Mücevher üretimi veya tamiri |
| Hedefleme ve konumlandırma: | Mikroskop + CCD Kamera Sistemi |
Dental Takı Saatlik Riselaser Fiber Lazer Punta Kaynak Makinesi YAG
| Lazer Kaynak: | 200w YAG LAZER |
|---|---|
| makinenin uygulaması: | Takı Saati üretimi veya onarımı |
| Hedefleme ve konumlandırma: | Mikroskop + CCD Kamera Sistemi |
40W Mini Küçük Masaüstü Altın Mücevherler Sliver Mücevherlik Yüzükler Elyaf Lazer Nokta Kaynakları Lehimleme Kaynak Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Lazer gücü 200W Mücevher Nokta Kaynak Makinesi 3KW Güç Tüketimi
| anahtar kelimeler: | mücevher nokta kaynak makinesi |
|---|---|
| kullanım: | Mücevher Lehimleme için Lazer Kaynak Makinesi |
| Maks. darbeli enerji: | 90J |
Takı 10ms Taşınabilir Mini Nokta Kaynakçı Kaynak Makinesi 60W 100W
| Ürün adı: | Protable mini boyutlu YAG nokta kaynakçı 60W 100W |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
| Garanti: | 1 yıl |
90 Joule Lazer Mücevher Kaynak Makinası Mücevher Nokta Kaynakçı
| Ürün adı: | lazer ışını kaynağı |
|---|---|
| Nokta boyutu aralığı: | -3mm~3mm |
| Darbe genişliği aralığı: | 1~20ms |
Altın Mücevherat için 120w Taşınabilir Kaynakçı Lazer Lehimleme Makinesi
| madde: | Lazer lehimleme makinesi |
|---|---|
| Sarf: | Xenon lamba, Koruyucu lens, Su, Koruyucu gaz (veya basınçlı hava) |
| Soğutma sistemi: | Su Soğutma + Hava Soğutma |
Dokunmatik Ekranlı 1064nm 60W Fiber Lazer Işını Kaynak Makinesi
| Ürün adı:: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
| Garanti:: | 1 yıl |


