Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1064nm yag laser welding box ] eşleşme 73 Ürünler.
Mücevher Mini Lazer Kaynak Makinesi 1064nm Dalga Boyu
| kullanım: | Mücevher Tamir Kaynağı |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064nm |
| lazer gücü: | 30W 60W 80W 100W |
Altın Gümüş Bakır Takı için Entegre Su Soğutucu 200w Lazer Işını Kaynak Aracı
| Ürün adı: | Altın Gümüş Bakır Takı için Entegre Su Soğutucu Lazer Işını Kaynak Aracı |
|---|---|
| sertifika: | CE |
| Uygulama Endüstrileri: | Takı, 3c, gözlük |
Entegre Dokunmatik Ekran Lazer Işını Kaynak Makinesi 1064nm Dalgaboyu 60 Watt
| Ürün adı:: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz Yeşil |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
Entegre Dokunmatik Ekranlı Kaynak Lazer Makinesi 1064nm Dalgaboyu CE Belgeli
| Ürün adı:: | Takı için 60w Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
Tek Düğme İşlem Fiber Lazer Işını Kaynak Makinesi 60 Watt Entegre Dokunmatik Ekran
| Ürün adı:: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
150W YAG Mini Altın Lazer Kaydırıcı Taşınabilir Mücevherlik Lazer Sinek Kaydırma Makinesi Satılık
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Spot CNC Fiber Lazer Lehimleyici 150w Mini Küçük Altın için Metal Mücevherlik Yüzükleri
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
150w Lazer Mücevherlik Noktası Kaydırıcı Masaüstü Peçeteleme Kaydırma Makinesi Küçük Zincir Gümüş Altın Mücevher Platin
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
150W paslanmaz çelik metal lehimleme makinesi, altın gümüş yüzük mücevher aracı için lazer nokta kaynak makinesi
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
10 Kez Mikroskop ile CCD 200w Takı Lazer Lehimleme Makinesi
| lazer kaynağı: | Mücevher lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Su Deposu Kapasitesi: | 13L (Distile Su veya saf su) |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |


