Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1064nm yag laser welding box ] eşleşme 73 Ürünler.
Magic 1064nm YAG Lazer Kaynak Kutusu Mücevher Kaynak Makinesi 13.5KG Ağırlık
| Lazer Tipi: | 1064nm YAG Lazer |
|---|---|
| Ana bilgisayar güç tüketimi: | 1.5KW |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |
Mini Yag Lazer Kaynak Makinesi Mücevherat için Kompakt Boyutlu Lazer Lehimleme Makinesi
| makine fonksiyonu: | Mücevher lehimleme |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | YAG Lazer Kaynak Makinası |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |
Masaüstü Mücevherler Altın için Lazer Kaynak Makinesi 1064nm YAG Lazer Korece Çalışma Dili
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Takı Glasswear için 60W 80W 100W Masaüstü YAG Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | 60W 80W 100W Masaüstü YAG Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 60W / 80W / 100W |
| dalga boyu: | 1064nm |
Mini Mücevherler YAG Lazer Kaynaklama Makinesi 150W Altın Gümüş Mücevherler için CCD Tamir Makinesi ile
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Gölgesiz 80J Takı Kaynak Makinesi 1064nm Yag Lazer Kaynakçı
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
|---|---|
| Anma gücü: | 100W |
| Lazer Enerjisi: | 80J |
Yüksek Hassasiyetli 60W Mini Nokta Kaynakçı 40J 1064nm YAG Lazer Dokunmatik Kontrol
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| kullanım: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Mikro Dokunmatik Ekranlı Küçük Boy 1064nm Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Makine boyutu: | 720*340*930mm |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | 220V 50/60Hz 30A |
| Darbe genişliği aralığı: | 1~20ms |
60W 80W 100W Güç ve 1064nm Dalga Uzunluğu ile Altın Gümüş Mini Mücevher Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | 60W 80W 100W Masaüstü YAG Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 60W / 80W / 100W |
| Dalga boyu: | 1064nm |
YAG mikro lazer kaynak makinesi
| Makine işlevi: | mikro lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Altın için lazer makinesi |
| Hedefleme ve konumlandırma: | Mikroskop + HD dijital CCD kamera sistemi |


