Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1064nm yag laser welding box ] eşleşme 73 Ürünler.
CE Sertifikalı Entegre Mücevher Lazer Kaynak Makinesi 1064nm Dalga Boyu
| Ürün adı:: | Takı için 60w Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
200W Kapalı Nokta Takı Lazer Kaynak Makinesi 1064nm Dalga Boyu
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 200w |
|---|---|
| Ağırlık: | 82 kilo |
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
60w Takı Lazer Kaynak Makinesi 110V 220V Tek Düğme İşlemi
| Ürün adı:: | Takı için 60w Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
Bölünmüş Su Chiller ile Fiber Lazer Kaynak Makinesi Masaüstü Lazer Kaynakçı
| Lazer: | Ksenon lamba |
|---|---|
| Işık noktası ayar aralığı: | 0.1-1.5mm |
| Lazer frekansı: | 1-20Hz |
Boom Lift ile 60Hz 380V paslanmaz çelik nokta lazer kaynak makinesi
| Sertifika: | ISO SGS |
|---|---|
| Sıklık: | 50 HZ / 60HZ |
| Anahtar satış noktaları: | Yüksek doğruluk |
document.title='
| Ürün adı:: | Takı için 60w Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
90J YAG 200W Lehim Takı Lazer Kaynak Makinesi Lazer Nokta Kaynakçı
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ağırlık: | 68 kilo |
1500W El Fiber Lazer Kaynakçı 1064nm Lazer Lehimleme Kolay Kullanım
| Lazer: | 1500w, 2000w, 1000w |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064nm Lazer Lehimleme |
| Anahtar kelimeler: | Satılık Lazer Kaynak Makinesi |
YAG 24K Altın Nokta Mikro Mücevherler Lazer Leğenleme kaynak makinesi 60w Masaüstü
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Mücevher Noktası Lazer Kaydırıcı Mini Masaüstü Mücevherler Altın Gümüş Mücevherler için Lazer Kaydırma Tamir Makinesi
| Uygulama: | Takı Kaynak |
|---|---|
| Boyut: | 295mm x H282mm |
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |


