Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1064nm yag laser welding box ] eşleşme 73 Ürünler.
150w Noktalı Lazer Kaynak Makinesi Mücevher Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Portatif Altın Gümüş Lazer Kaynak Makinesi Mücevher için 150w Lazer Kaynak Makinesi
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Mücevher Noktası Lazer kaynak makinesi Altın ve Gümüş için mücevher lazer kaynak makinesi
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
150w Mini Bir Masaüstü Tarzı Altın Gümüş Elmas için Mücevher Lazer kaynak makinesi
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
40J 60J 75J Masaüstü Takı Lazer Kaynakçı YAG Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | Masaüstü YAG Lazer Punta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 60W / 80W / 100W |
| dalga boyu: | 1064nm |
Mücevher Saati Onarımı İçin 40J Fiber Lazer Kaynak Makinesi Sihirli Kutu
| Ana Kullanım: | Takı Kaynağı için Nokta Lazer |
|---|---|
| Satış noktası: | mücevherat için lazer lehimleme makinesi |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |
Sihirli Kutu 40W 40J Takı Lazer Kaynak Makinesi Züccaciye Detal Lab Kullanımı
| kullanım: | Takı Kaynak Diş Kullanımı |
|---|---|
| Anahtar nokta satış: | lazer lehimleme |
| Operasyon: | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
Masaüstü 40W Mini Taşınabilir Mücevherlik Altın Gümüş Paslanmaz Çelik Mücevherlik için Lazer kaynak makinesi
| Kullanımı: | Takı Kaynak Diş Kullanımı |
|---|---|
| Anahtar nokta satış: | lazer lehimleme |
| Operasyon: | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
CCD Mikroskoplu Dokunmatik Kontrollü Mücevher Lazer Kaynak Makinesi
| lazer kaynağı: | altın için mücevher lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Pompa Kaynağı: | Tek lamba |
| Soğutma sistemi: | Su Geri Dönüşümünde İnşa Edin |
15ms 80W Mikro Lazer Kaynak Makinesi 1064nm Mücevher Lazer Kaynakçısı
| Ürün adı:: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| Voltaj: | 110Volt / 220V Opsiyonel |


