Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld laser marking machine ] eşleşme 60 Ürünler.
Metal Farklı Kod Sn Numarası için Mini El Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Mini taşınabilir lazer |
|---|---|
| Kontrol Yazılımı: | MAXCAD |
| Lazer kaynağı: | Max veya Raycus |
Çoklu Konumlu 1500w 2000w 3000w Su Soğutucuya Dahili El Laser kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Taşınabilir Kaynakçı Lazeri |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W |
| Lazer Kaynağı: | Maks/RECI |
Paslanmaz Çelik Lehimleme için RAYCUS 1500w El Lazer Kaynak Makinesi
| anahtar kelimeler: | el lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| lazer kaynağı: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| Fiber tel uzunluğu: | 10m |
Otomatik Tel Besleyici WXS Kaynak Kafası ile 1000w El Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer: | 1000w Raycus/Maks |
| Güç kaynağı: | 220V±10%/50Hz / 380V±10%/50Hz |
İlaç Dönüşüm Tarihi Logo Yazdırma Çözümü için Taşınabilir El Laser Lifi İşaretleme Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
70*70 mm/100*100 mm 0.01 mm taşınabilir lazer işaretleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
1000w El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum için çok fonksiyonel Fiber Laser kaynak makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
GW markası 1500W hava soğutmalı 1070±10nm dalga boyu ve 1 yıllık garanti ile el yazılı lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 650x300x570mm |
| Darbe genişliği: | <5nm |
35KG Hava Soğutma El Lazer Kaynak Makinesi 3'ü 1 Arada Metal Kaynak İçin Küçük
| anahtar kelimeler: | kaynak makinesi lazer |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | metal kaynak |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Metaller için 30W Kapalı Büyük Tezgah Paslanmaz Çelik Lazer İşaretleme Makinesi
| Güç: | 30W 50W 100W (Opsiyonel) |
|---|---|
| Çalışma alanı: | 150*150mm( OPSİYONEL) |
| işaretleme hızı: | <7000 mm/sn |


